top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

691 688 грн на медичні рюкзаки

Друзі, станом на сьогодні ми з вами зібрали вже 691 688 грн на медичні рюкзаки. І це просто неймовірно крута новина. До мільйону лишилось всього 154 156 грн. Тут ви зараз можете подумати, що у нас щось не дуже з арифметикою, але ні. Все вірно! Адже кожен донат подвоюється нашим партнером
154 156 грн, щоб закрити мільйонний збір на медичні рюкзаки, які поїдуть до наших хоробрих захисників зі 112 та 92 бригади, ТРО Києва та Київської області, ТРО Харків, СБУ Альфа та Інтернаціонального легіону. Безстрашні бійці з цих підрозділів знаходяться зараз у найзапекліших точках фронту і цілодобово виборюють для нас з вами неймовірні новини останніх днів, вони виборюють свободу нашої країни.


Тому зараз вкрай важливо забезпечити їх необхідним медичним спорядженням. У коментарях до цього допису ми залишаємо посилання, за яким ви, ваші друзі, знайомі та колеги можуть зробити донат. Також, будь ласка, поділіться цим дописом у своїй стрічці, адже чим більше людей побачить за задонатить, тим швидше ми закриємо збір та викупимо у постачальника партію рюкзаків.


І не забувайте, кожна гривня має значення!

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page