top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

1 391 885 гривень!

Саме стільки нам вдалося зібрати за останні пів року


80% від цієї суми — це внески наших корпоративних партнерів @kit.group_, ДАУ Украина, ТОВ Топ Агро Транс). Ще 20% — це ваші ранкові кави, репости в сторіз та долучення ваших друзів, знайомих або навіть незнайомих людей

Що таке 1 мільйон 391 тисяча та 885 гривень у цифрах закупок для військових: 5 дронів Mavic 3, 2 дрони Mavic 3Т та комплети акумуляторів до них 3 зарядні станції від 500 Ватт та десятки павербанків Холодильник для транспортування крові та ліків 200 турнікетів, 100 бандажів та 70 оклюзивних наліпок Прожектор на 400 Ватт для сил ППО.


Також ми передали під запит біля 300 кг кави, окопі свічки та продукти харчування.

Зізнаємось, закривати збори щомісяця стає важче. Фокус людей розсіюється на проблеми і питання інших країн, наприклад, з’являється втома і виснаженість, бути постійно залученим стає дуже важко. Але це наш із вами обов’язок, як вдячність за це, що більшість міст України має можливість жити доволі нормальним життям.


Тому ми не зупиняємось і просимо не зупинятись і вас! Наразі у нас відкритий збір на дрони, а також незабаром ми оголосимо нові збори на обладнання для сил ППО!


Тому підпишіться на нашу сторінку, залиште цій публікації , щоб не пропустили наступні збори, та поділіться вартістю вашої теплої та запашної ранкової кави їз захисниками за посиланням в описі профілю.


6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page