top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Хто такі Freedom& Humanity?

Грудень та січень видались дуже насиченими, але час повертатися у соцмережі, щоб вершити великі справи.


І, здається, саме час комусь нагадати, а комусь розповісти хто ми такі, чим займаємось, та чому ви маєте нас підтримувати.


До 24 лютого наші життя були такими ж, як у мільйонів інших українців. Ми були підприємцями, любили свою справу та щиро вірили у світле майбутнє. Але життя внесло свої корективи і ми вирішили, що просто не можемо стояти осторонь. Як і багато інших фондів, ми також починали з волонтерства та прямої точкової допомоги. Але коли ми зібрали перший мільйон, а запитів ставало все більше і більше, стало зрозуміло, що треба реєструвати Благодійний фонд. Так, з друзів підприємців, ми перетворилися у Freedom& Humanity.


Наші професійні навички стали нашою сильною сторонню та дозволили швидко вибудувувати логістику, здійснювати ефективні закупівлі та надавати пряму допомогу тим, хто її потребує. Та головна наша риса — людяність, адже саме людяність дарує свободу!


За майже два роки існування, ми передали на фронт декілька десятків автівок, кількість шоломів, броніків та медичних аптечок перевалила за кілька тисяч, передавали потужні світлові прожектори для мобільних груп сил ППО, рації, ноутбуки, акумулятори, батареї, мавіки, спальники, теплий одяг та навіть каву, щоб хлопці могли зігрітися та відчути хоча б на кілька хвилин присмак «звичайного» життя.


Щоразу, коли нам здається, що підступає втома, ми дивимося на запити, які просто ніколи не закінчуються і розуміємо, що відпочинок буде потім. Ми надихаємося нашими військовими, та надихаємося вами — людьми, які донатять тисячами, та які віддають останні кілька гривень. Саме ця обʼєднаність дозволяє нам і надалі збирати кошти, щоб закривати потреби для ЗСУ.


Знаємо, що перемога не здобудеться просто, але віримо, що вона настане!

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page