top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Розігруємо третю прикрасу

Розігруємо третю прикрасу з лімітованої колекції з уламками російської ракети!


Сьогодні ми оголошуємо третю і заключну благодійну лотерею. Всі інші прикраси, які були створені в рамках ексклюзивної капсули, можна буде придбати на сайті за посиланням в описі профілю.


Умови участі такі ж, як і минулого разу:

1. Зробіть довільний донат від 150 гривень на монобанку. 2. Надсилайте скріншот платежу нам у приватні повідомлення. 3. Та лишайте під цим постом будь-який коментар.


Донати прийматимуться з 30 листопада по 7 грудня 2023 р. включно, а переможець буде оголошений 8 грудня на нашій сторінці в Інстаграм.

Зверніть увагу, що кожному платежу зі скріншотом буде присвоєний окремий порядковий номер, тому кожен новий донат від 150 гривень на банку підвищує ваші шанси на перемогу.

Більше внесків — більше шансів виграти! Якщо робити щодня донат по 150 гривень впродовж всього розіграшу, вам буде присвоєно одразу 8 порядкових номерів у таблиці!


Друзі, ми дуже просимо вас не лише долучатися донатами, але також ділитися інформацією з друзями! Всі виручені кошти підуть на підсилення сил ППО, яким зараз доводиться трудитись у надскладних умовах. Щобільше людей поширить, побачить та долучиться, то більше потреб ми зможемо закрити.
9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page