top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Результати: Серпень

Четвертий місяць поспіль велика команда Freedom & Humanity допомагає українцям виборювати свою свободу та незалежність. Четвертий місяць поспіль ми збираємо донати, шукаємо постачальників, найшвидшу та найефективнішу логістику, щоб допомагати нашим ЗСУ


За минулий місяць ми зібрали 336 831,32 грн. Найбільший донат — 43 500 грн, середній — 6 736 грн. Але найцінніші для кожного з нас, це найменші донати. Цього разу найменший донат був — 50 грн. Для нас такі донати є символом незламності духу та єдності українців. Бо ми знаємо, що разом в змозі подолати будь-що Головне — пам’ятати, що ми біжимо не спринт, а марафон, тому допомога ЗСУ має бути регулярною, а не одноразовою.


Всього за місяць ми витратили 147 609 грн: 53 709 грн пішли на оплату рахунків за міжнародні доставки посилок, 31 550 грн — на закупівлю манекенів для тренування медиків у FAST Ukraine і 62 350 грн — на адмін витрати.

Також за минулий місяць ми доставили нашим військовим 300 тактичних аптечок IFAK та 30 рацій Motorola.Наразі ми продовжуємо активно збирати на тактичні медичні рюкзаки для парамедиків та військових, тактичні аптечки та рації. Долучитись можна за окремим спеціальним лінком на way for pay:

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page