top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Команда фонду

Продовжуємо знайомити вас із засновниками фонду FREEDOM&HUMANITY. Цього разу хочемо розповісти про Едуарда Савоша, який в проєкті є гарячою творчою енергією і холодним розумом комплаєнсу одночасно.До війни Едуард займався юридичним бізнесом і податковим консалтингом — його компанія SAVOSH GROUP надавала послуги для бізнесу в Україні, допомагаючи підприємцям бути юридично безпечними та податково ефективними. З початком повномасштабної війни вступив до лав територіальної оборони в Київській області.


«Ми організували блок-пост на локації, почала підключатись місцева влада і місцевий осередок територіальної оборони. Ми зібрали команду чоловіків із чіткою громадянською позицією і сформували групи та чергування 24/7. Спочатку не було майже нічого крім ліхтариків. Першими поставили бетонні блоки із ферми. Поставили палатку із буржуйкою, було холодно. Так поступово усе і організувалось. Згодом, до блок-посту додались ще патрулі по вулицям і патрулі на окраїнах селища. Так ми почали повністю контролювати периметр.», — розповідає Едуард.


За його словами, в першу чергу, на блокпостах дуже не вистачало радіостанцій і нормального зв’язку із усіма черговими патрулями. Тому він вирішив узяти справу у власні руки та організував поставку радіостанцій на блок-пости. Крім того, Едуард разом із друзями започаткував виробництво шипів для проколу коліс ворожої техніки.


«Також ми вирішували питання із зброєю, бо це було ще однією проблемою. Спочатку у нас був лише один карабін “Сайга” з пошкодженим магазином. Добре, що нас підстрахували місцеві мисливці. Держава забезпечувала нас зброєю слабо, тому доводилося підключати нетворкінг і власні комунікативні здібності. А тому, у нас ще з`явився АК-74. Згодом я дістав ще багато різної амуніції та особливо очі в темрями- прилади нічного бачення.», — каже Едуард.


Паралельно зі службою в теробороні Едуард активно допомагав усім знайомим і незнайомим чим міг: забезпечував цивільних житлом, транспортом, їжею, ліками тощо. А за допомогою своєї мами, яка працює начальником евакуаційного потяга, Едуард зміг додатково вивезти багато людей в безпечне місце.


«З часом я зрозумів, що виникає дуже багато бюрократичних та конкурентних питань щодо управління коштами і товарами, які залучаються та розподіляються на гуманітарну допомогу. Тому було прийнято рішення відкрити власний благодійний фонд, щоб оперативно та ефективно розподіляти наші зусилля та залучені ресурси адресно саме тим хто дійсно цього потребує», — каже Едуард.


Залучившись підтримкою Анни Білик і Вадима Задорожного, було створено фонд. За допомогою фонду та його засновників менше ніж за два місяці вдалося допомогти військовим та цивільним на мільйони гривень.

Власні навички — тобто обізнаність у юридичних питаннях — Едуард використовує для забезпечення бізнес-процесів фонду, а також комунікує з державними органами, що допомагає більш ефективно розв’язувати термінові задачі та швидше закривати потреби ЗСУ і цивільних.


Підтримати фонд швидким донейтом можна за посиланням https://secure.wayforpay.com/button/b02b01e045894

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page