top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Команда фонду

Оновлено: 3 трав. 2022 р.

Знайомимо вас з нею ближче.

Це — Anna Bilyk, директорка фонду та його вічний двигун.


До 24 лютого Анна займалася консалтингом у сфері логістиці та управління, та керувала практикою в компанії OD&D. Organizational Architects. Її клієнтами були топові українські та міжнародні компанії.З 24 лютого вона застосовує свої навички та здібності до ефективного управління — допомогла організувати роботу волонтерського штабу на Одещині, евакуюватися та розпочати нове життя бізнесам, займалася логістикою гуманітарних вантажів.


«Нині більшість надій кожен українець покладає на наших захисників. Тому коли мої друзі та бізнес-партнери Vadim Zadorozhniy та Едуард Савош прийшли з ідеями та планами про фонд і масштабнішу допомогу нашим захисникам за рахунок об'єднання зусиль та компетенцій, я зрозуміла, що можливо я і не планувала такий поворот в кар’єрі, але це саме те, що нам потрібно робити зараз. Тепер ми застосовуємо свої навички та досвід, щоб організувати збір коштів, закупівлі, а також ефективний та швидкий процес доставки найнеобхідніших речей в найгарячіші локації», — розповідає Анна.


Таким чином ідеї кількох професіоналів перетворились на масштабний проект, якому менш, як за 2 тижні офіційної роботи вдалось зібрати свій перший мільйон, сформувати оптимальну специфікацію для закупівель аптечок, забезпечити 3 автівками підрозділи, які виконують логістичні бойові задачі на передовій, закупити та розподілити 50 шоломів.

39 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page