top of page
  • Фото автораFreedom&Humanity

Битва у розпалі

Оновлено: 3 трав. 2022 р.

Битва за Донбас і Південь України вже у розпалі. Треба встигнути забезпечити аптечками наших захисників і врятувати якомога більше життів. Наш масштабний проект «Захисти захисника» терміново потребує вашої підтримки.


Наш проект — це не просто закупівля 1000 аптечок та кількох тисяч необхідних засобів для польових і мобільних шпиталів. Завдяки нашому партнеру Tactical Medical Ops в Одеській області та Федір Сердюк — це ще і безпосереднє тактичне навчання захисників користуванню медичними засобами.
Приблизно 60% медзасобів одразу направляється на передову, у військові частини, які вже навчені використанню саме цих медзасобів і аптечок. Приблизно 40% — направляється в згадану організацію для навчання з тактичної медицини для бойових підрозділів в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях.


Також Tactical Medical Ops надає експертну підтримку нашому фонду у закупівлі лише якісних матеріалів. А ми її в свою чергу організовуємо через найбільших (та найнадійніших) постачальників Європи, Канади та США.

На відео — приклад неймовірної роботи наших партнерів під час тактичних навчань з надання медичної допомоги на полі бою.


Допомагаємо разом зберігати життя та здоров'я бійців Сил оборони

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page